Internetový magazín e-Moravia se zaměřuje na události v České Republice i ve světě, kulturu a životní styl a dává si za úkol informovat a pobavit své čtenáře.

Magazín je pro lepší přehlednost rozdělen do následujících rubrik:

Události

Aktuální zprávy a novinky z domova i zahraničí. Je důležité vědět o dění kolem nás. V této rubrice najdete aktuální články o celosvětovém dění, názor na danou problematiku si již budete muset utvořit sami.

Politika

Zajímá Vás naše a zahraniční politická scéna? Pak je tato rubrika určena právě Vám. Politika ovlivňuje každodenní život nás všech, je proto dobré se v ní orientovat.

Sport

Ať už jste nadšení sportovci, nebo jen s nadšením pozorujete sportovní klání z pohodlí domova, články v této rubrice jsou pro Vás tím pravým.

Kultura

Rubrika zaměřující se na všechny aspekty kulturního dění, ať už se jedná o divadelní hry, filmy, koncerty, knihy a mnoho dalšího.

Hobby

V této rubrice naleznete informace o volnočasových aktivitách, tipy pro kutily i milovníky domácích mazlíčků a nejrůznější zajímavosti týkající se hobby.

Cestování

Objevte nejrůznější kouty světa s naší cestovatelskou rubrikou, ve které naleznete články o odlehlých exotických zemích, stejně tak jako o českých památkách a místech, která stojí za to navštívit.

Zdraví

Každý den vědci zjišťují nové věci o tom, jak naše tělo funguje a co je potřeba dělat proto, abychom ho udrželi zdravé. Nechte se inspirovat v naší rubrice.

Příroda

Jste milovníci zelených luk a hájů? Rádi se kocháte pohledem na krajinu a zvířata v ní žijící? Tato rubrika Vás zavede do lesů mezi stromy a veverky, na vrcholky hor i vodopádů, vyzdvihne Vás do vzduchu a ponoří pod hladinu jezer, řek i moří.